ESHOP DOČASNĚ POZASTAVEN - NELZE VYTVOŘIT OBJEDNÁVKY

Náramkové hodinky ES ceramic J6010.1

ESHOP DOČASNĚ POZASTAVEN - NELZE VYTVOŘIT OBJEDNÁVKY
help_outlineDotaz na produkt
Náramkové hodinky ES ceramic J6010.1

Náramkové hodinky ES ceramic J6010.1

Souhlasím zásady ochrany osobních údajů pravidla  

 

Levná doprava od 82 Kč

 

Držíme ceny při zemi

 

Ke šperkům krabička nad 250 Kč zdarma

 

Nabízíme přes 10 000 produktů


Když hledáte náramkové hodinky, které jsou krásné, kvalitní a dlouhotrvající, je tu pro vás náramkové hodinky ES ceramic J6010.1. Tyto hodinky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou určeny pro ženy. Měří 30 mm široké a 23 mm vysoké a mají pouzdro z nerezové oceli. Vnitřek je poháněn japonským strojkem Miyota a kalibrem 1L32. Jsou vodotěsné až do hloubky 3 ATM (30 m).

Tyto náramkové hodinky jsou krásné a elegantní. Jejich design je jedinečný a zajímavý. Jejich kvalitní provedení a odolnost vám umožní nosit je po celý den bez obav. Jejich vodotěsnost znamená, že je můžete nosit i když se zapotíte nebo když prší.

Tyto náramkové hodinky jsou perfektní pro každou ženu, která se ráda obléká. Umožní vám vypadat moderně a elegantně. Přidají jiskru do vašeho šatníku a jsou ideální pro každou příležitost. Tyto hodinky jsou skvělým doplňkem pro váš outfit.

Náramkové hodinky ES ceramic J6010.1 jsou kvalitní a dlouhotrvající. Jejich krásný design a odolnost vám umožní nosit je po celý den bez obav. Navíc vás budou zdobit v každé příležitosti. Objednejte si je na eshopu Pandino.cz a staňte se elegantními.
Pandino.cz
J6010.1

Parametry

Rozdělení
Dámský
Kategorie:
Hodinky
Šířka:
30 mm
Výška:
23 mm
Materiál pouzdra:
nerezová ocel
Strojek:
Japan - Miyota
Kalibr stroje:
1L32
Vodotěsnost:
3 ATM (30 m)
Komentáře (0)

8 dalších produktů ve stejné kategorii: