ESHOP DOČASNĚ POZASTAVEN - NELZE VYTVOŘIT OBJEDNÁVKY

Kruhové náušnice s drážkou stříbrné

ESHOP DOČASNĚ POZASTAVEN - NELZE VYTVOŘIT OBJEDNÁVKY
help_outlineDotaz na produkt
Kruhové náušnice s drážkou stříbrné

Kruhové náušnice s drážkou stříbrné

Souhlasím zásady ochrany osobních údajů pravidla  

 

Levná doprava od 82 Kč

 

Držíme ceny při zemi

 

Ke šperkům krabička nad 250 Kč zdarma

 

Nabízíme přes 10 000 produktů


Vynikajícím příkladem toho, jak se můžete cítit zvláštní a výjimeční, jsou naše nové kruhové náušnice s drážkou stříbrné. Tyto náušnice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního stříbra AG 925/1000 a jsou velmi krásné a elegantní. Šířka náušnice je 4 mm a výška 12 mm. Jejich design je velmi jednoduchý, ale zároveň velmi působivý. Líbivý vzhled stříbrných náušnic s drážkou vám dodá šarm a zářivost.

Tyto náušnice jsou ideálním doplňkem pro každou příležitost. Můžete je nosit k večerním šatům, ale i k denním oblečením. Obzvláště se hodí k těm, kteří se chtějí cítit zvláštní a výjimeční. Tyto náušnice jsou zhotoveny ze stříbra AG 925/1000, které je velmi odolné a kvalitní.

Náušnice s drážkou ve stříbrném provedení jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají něco jedinečného a zároveň krásného. Jejich jednoduchý design je velmi působivý a vyzařuje z nich eleganci. Užijte si krásný a jedinečný šperk, který vám dodá sebevědomí a který vám pomůže vyniknout v davu.

Objednejte si tyto krásné náušnice s drážkou ve stříbrném provedení na našem e-shopu Pandino.cz. Těšíme se, že vám můžeme pomoci vybrat to nejlepší pro vás.
Pandino.cz
SVLE1204XI2BI00

Parametry

Materiál
Stříbro 925
Kategorie:
stříbro AG 925/1000
Šířka:
4 mm
Výška:
12 mm
Ryzost:
AG 925/1000
Komentáře (0)

8 dalších produktů ve stejné kategorii: