ESHOP DOČASNĚ POZASTAVEN - NELZE VYTVOŘIT OBJEDNÁVKY

Prsten z oceli rosegold se zirkony

Velikost prstenu: 51 mm
ESHOP DOČASNĚ POZASTAVEN - NELZE VYTVOŘIT OBJEDNÁVKY
help_outlineDotaz na produkt
Prsten z oceli rosegold se zirkony

Prsten z oceli rosegold se zirkony

Souhlasím zásady ochrany osobních údajů pravidla  

 

Levná doprava od 82 Kč

 

Držíme ceny při zemi

 

Ke šperkům krabička nad 250 Kč zdarma

 

Nabízíme přes 10 000 produktů

Prsten z oceli rosegold se zirkony je krásným šperkem z dámské kategorie. Je vyroben z chirurgické oceli 316L a jeho povrchovou úpravou je lesk. Prsten je elegantní a zvýrazní vaši krásu. Prsten je doplněný zirkony, které dodávají luxusní dotek. Tento prsten je ideálním řešením pro ty, kteří hledají něco jedinečného, elegantního a moderního.

Prsten z oceli rosegold se zirkony je ideálním řešením pro ty, kteří hledají luxusní dárek pro svou milovanou. Prsten je jedinečný a zvýrazní její krásu. Tento prsten je vyroben z kvalitní chirurgické oceli 316L, která je odolná proti poškrábání a dlouhodobému používání. Prsten je doplněný zirkony, které dodávají luxusní dotek.

Objednejte si naše překrásné šperky na eshopu Pandino.cz a udělejte dárek, který vaší milované udělá radost. Prsten z oceli rosegold se zirkony je ideálním řešením pro ty, kteří hledají luxusní dárek pro svou milovanou. Je to jedinečný a luxusní šperk, který je vyroben z kvalitní chirurgické oceli 316L. Prsten je doplněný zirkony, které dodávají luxusní dotek. Tento prsten je ideálním řešením pro ty, kteří hledají něco jedinečného, elegantního a moderního.
Pandino.cz
IP92ES2

Parametry

Materiál
Chirurgická ocel 316L
Barva
Rosegold
Povrchová úprava
lesk
Rozdělení
Dámský
Kategorie:
Prsteny
Kameny
zirkony
Komentáře (0)

8 dalších produktů ve stejné kategorii: