ESHOP DOČASNĚ POZASTAVEN - NELZE VYTVOŘIT OBJEDNÁVKY

Řetízek z chirurgické oceli klasický 3mm

ESHOP DOČASNĚ POZASTAVEN - NELZE VYTVOŘIT OBJEDNÁVKY
help_outlineDotaz na produkt
Řetízek z chirurgické oceli klasický 3mm

Řetízek z chirurgické oceli klasický 3mm

Souhlasím zásady ochrany osobních údajů pravidla  

 

Levná doprava od 82 Kč

 

Držíme ceny při zemi

 

Ke šperkům krabička nad 250 Kč zdarma

 

Nabízíme přes 10 000 produktů


Tento klasický 3mm řetízek z chirurgické oceli je skvělou volbou pro všechny milovníky šperků. Jeho šířka je 3 mm a jeho délka 44 cm. Je vyroben z kvalitní chirurgické oceli 316L, která je odolná a trvanlivá. Řetízek je vybavený karabinou, která umožňuje snadné zapínání. Jeho povrchová úprava je lesklá, což dodává šperku výjimečný vzhled. Řetízek má stříbrnou barvu, což ho činí ideálním pro každou příležitost.

Řetízek je tím pravým šperkem pro všechny, kteří chtějí zdůraznit svůj styl. Jeho klasický design ho činí ideálním doplněním pro každý druh oblečení. Můžete si ho vzít na každou událost, ať už je to formální nebo neformální. Tento řetízek je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní šperk, který vydrží dlouho.

Řetízek z chirurgické oceli je skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a stylový šperk. Jeho klasický design ho činí ideálním pro každou příležitost. Je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která je trvanlivá a odolná. Jeho povrchová úprava je lesklá, což dodává šperku výjimečný vzhled. Řetízek má stříbrnou barvu, což ho činí ideálním pro každou příležitost. Objednejte si tento řetízek na Pandino.cz a vyjádřete svůj styl!
Pandino.cz
K2-5-032

Parametry

Šířka
3 mm
Materiál
Chirurgická ocel 316L
Délka
44 cm
Barva
stříbrná
Povrchová úprava
lesk
Rozdělení
Dámský
Kategorie:
Řetízky
Zapínání
Karabina
Délka řetízku
44 cm
Komentáře (0)

8 dalších produktů ve stejné kategorii: