ESHOP DOČASNĚ POZASTAVEN - NELZE VYTVOŘIT OBJEDNÁVKY

Řetízek z oceli hranatá očka

ESHOP DOČASNĚ POZASTAVEN - NELZE VYTVOŘIT OBJEDNÁVKY
help_outlineDotaz na produkt
Řetízek z oceli hranatá očka

Řetízek z oceli hranatá očka

Souhlasím zásady ochrany osobních údajů pravidla  

 

Levná doprava od 82 Kč

 

Držíme ceny při zemi

 

Ke šperkům krabička nad 250 Kč zdarma

 

Nabízíme přes 10 000 produktů


Tentokrát se na vás s láskou usmívá stříbrný řetízek z oceli hranatá očka. Tento krásný řetízek je vyroben z chirurgické oceli 316L, má šířku 3 mm a délku 48 cm. Je to pánský řetízek, který dokonale doplní váš outfit.

Řetízek z oceli hranatá očka je ideální pro ty, kteří chtějí nosit něco zcela jedinečného. Jeho krásná stříbrná barva vynikne na každém outfitu. Jeho délka je 48 cm, takže se hodí jak pro muže, tak pro ženy. Jeho odolnost a kvalita zaručuje, že vám vydrží po mnoho let.

Tento řetízek je skvělou volbou pro ty, kteří hledají něco speciálního. Jeho krásný design a kvalita materiálu zaručuje, že váš outfit bude vypadat skvěle. Jeho odolnost a trvanlivost zaručuje, že vám vydrží po mnoho let.

Tento řetízek je jedinečnou volbou pro ty, kteří chtějí nosit něco zcela jedinečného. Jeho krásná stříbrná barva a odolnost zaručují, že vám vydrží po mnoho let. Jeho šířka je 3 mm a délka 48 cm. Je to pánský řetízek, který dokonale doplní váš outfit.

Objednejte si tento řetízek z oceli hranatá očka na eshopu Pandino.cz a buďte vždy v centru pozornosti. Tento řetízek je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí nosit něco zcela jedinečného a originálního.
Pandino.cz
SSN05-03-20

Parametry

Šířka
3 mm
Materiál
Chirurgická ocel 316L
Délka
48 cm
Barva
stříbrná
Rozdělení
Pánský
Délka řetízku
48 cm
Komentáře (0)

8 dalších produktů ve stejné kategorii: