ESHOP DOČASNĚ POZASTAVEN - NELZE VYTVOŘIT OBJEDNÁVKY
Filtrovat podle
Filtr
Dětské hodinky

Dětské hodinky

Každé dítě je jedinečné a má své sny, plány a záliby. Ať už má váš malý chlapec rád fotbal, dinosaury, rychlá auta nebo jen obdivuje hrdiny, kteří nás chrání, máme pro něj ideální hodinky. Hodinky JVD jsou více než jen módní doplněk. Jsou to společníci, kteří pomáhají vašemu dítěti naučit se poznat správný čas, a také je podporují v rozvíjení jejich individuality.

Naše dětské hodinky jsou robustní a odolné, aby vydržely všechny dobrodružství a hravost vašeho dítěte. Odolné kovové pouzdro, tvrzené sklíčko a odolný polyuretanový řemínek zaručují, že hodinky vydrží všechno, co dětský život přináší - ať už je to fotbalový trénink, jízda na kole nebo prostě běhání venku v dešti.

Číselníky na hodinkách jsou navrženy tak, aby byly jednoduché a intuitivní, takže se vaše dítě rychle naučí číst čas, aniž by muselo trávit hodiny studiem složitých designů. Hodinky jsou zábavné a zajímavé, a váš malý dobrodruh si je určitě zamiluje.

Procházejte naši kolekcí a najděte tu pravou pro vaše dítě - ať už hledáte hodinky s koněm, fotbalovým míčem, motýlem, žirafou nebo jakýmkoli jiným vzorem, máme zde něco pro každého.

Grid
List

Počet produktů: 78

Zobrazení 1-12 z 78 položek